burn electronica festival 2013


Burn Electronica Festival, 1 Eylül'de Suma Beach'de...

FG 93.7 tarafından 2004 yılından bu yana düzenlenen, Türkiye'nin ilk ve tek elektronik müzik festivali Electronica Festival İstanbul onuncu yılında müzikseverleri Suma Beach'te buluşturuyor!

Ağaçlar içindeki "Green Stage" ve deniz kenarındaki "Blue Stage" olmak üzere 2 sahnede öğlen 12:00'den gece 02:00'ye kadar sürecek olan festival katılımcılara şehrin karmaşasından uzakta, doğayla iç içe, en iyi DJ'ler eşliğinde özgürce eğleneceği bir gün vaddediyor.

Burn Electronica Festival İstanbul 2013
1 Eylül Pazar
Suma Beach / Kilyos
12:00 - 02:00

Plump DJS, Sharam Jey, Mario Basanov, Moon Boots, BeeGee, Murat Uncuoğlu, Ahmet Şendil, Low Earth, Alican Yüksel, Ferhat Albayrak, İlker Aksungar, Mert Yücel, Omur & Altan, Orkun Bozdemir, Batur Can, Doğuş Cihan, Queto, Murat Tokuz, Sezer Uysal, Mert Eser, Doruk Güralp, Nisso, Barış Bas, Atacan Safak, Ali Efe Dinç

Benzersiz eğlencesini Suma Beach’in atmosferiyle birleştirecek olan Electronica Festival Istanbul, bu sene de birbirinden önemli isimleri ağırlıyor. Elektronik müziğin en köklü isimlerinden, break-beat ve electro'nun öncüleri Plump DJS; prodüktör, DJ, plak şirketi sahibi, hit makinesi, on parmağında on marifet saklayan modern zaman efsanesi Sharam Jey; Litvanya’nın deep house prensi ve Baltık Denizi'nin gururu, ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi bulunan Mario Basanov; son yılların en sofistike plak şirketi French Express’in önemli temsilclerinden Moon Boots ve FG 93.7 resident'ları Burn Electronica Festival İstanbul 2013'te sahne alıyor.


Burn Electronica Festival İstanbul 2013,  1 Eylül Pazar günü öğlen 12:00'den gece 02:00’ye kadar Suma Beach’te müzikseverlere elektronik müzik şöleni yaşatacak. Türkiye'de ilklerin festivali olma özelliği taşıyan Electronica Festival, 2013 yılında da her zaman olduğu gibi, yenilikçi müzik seçimlerini ve FG 93.7 kalitesini tek bir çatı altında toplayarak katılımcılara unutamayacakları bir Pazar günü yaşatacak.

paylaş:

0 YORUM:

Yorum Gönderme