150 saniyede 0'dan 100 yaşına
Yazan: tunalızade gürkan efendi


Giderek yaşlanıyoruz, yaşlanacağız da. Giderek korkmaya da başlayacağız belki ama mutlu yaşadıktan sonra gerisi çok da mühim değil.
100 kişiye yaşlarını sormuşlar ve ortaya bu video çalışması çıkmış. Şirinlik varken orta yaşara doğru azalıp yeniden artmıyor mu?


{ 1 YORUM yapılmış sen de yap }

  1. The Crow'da şöyle bir söz geçer: "Childhood's over the moment you know you're gonna die." İlk izlediğimde 15 yaşındaydım, birgün öleceğimizi tabiki biliyoruz, büyümekle ne ilgisi var diye düşünsem de bu cümle yine de aklımı kurcalamaya devam ederdi. Ha bir de o zamanlar zaten büyümüştüm kendimce. "O" gün çoook uzaktaymış, daha çok vakit varmış gibi gelirdi. Sanki ölüm benim haricimdeki canlılar içindi. 23 yaşındayken bu söze vakıf oldum, ölüm kavramını artık anlıyorum, hatta hissediyorum. Buraya kadarmış gençlik:( Yine de videoda sonlara doğru, ilk başlardaki gibi gözleri parlayan insanlar görmek iyi geldi. Demek sorun bu "orta" yaşlarda.

    YanıtlaSil

coşanlar

Sitedeki içeriklerin 18 yaş altı için uygun olmadığını düşünüyoruz. Film tanıtımları spoiler içerebilir. Alıntılarda link ile kaynak gösterilirse seviniriz. Tanrı da çok yakışıklı.